Pogledajte cijelu listu kanala koji prenose ključni meč Zmajeva protiv Kazahstana

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra na Bilinom polju igra utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a protivnik Zmajevma je Kazahstan.

Pobjeda bi nam uveliko olakšala put do do baraža, a dobra igra naših reprezentativaca protiv Francuza daje nadu u dobar rezultat.

Ipak, treba biti oprezan jer Kazahstanci su svoja dva jedina boda osvojili protiv Ukrajinaca.

Direktan prijenos utakmice BiH – Kazahstan ljubitelji fudbala u našoj zemlji i navijači Zmajeva moći će pratiti na televiziji Nova BH, a evo koji će kanali još prenositi utakmicu:

Utakmica počinje u 20:45 sati, a sudit će je Yigal Frid iz Izraela.

Podsjetimo, Bosna i Hercegovina osvojila je važan bod u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo nakon što je remizirala u gostima protiv svjetskih prvaka Francuske (1:1).

BiH je povela golom Džeke u 36. minuti, a domaćin je izjednačio preko Griezmanna četiri minute kasnije. Francuzima je posao otežao Kounde, koji je u 49. minuti dobio direktan crveni karton.