in ,

Pogledajte kako je Dijamant iskoristio asistenciju brata iz Srbije: Džeko ne posustaje – i u četvrtoj deceniji života dokazuje da je napadač svjetske klase!

Dijamant pokazuje da mu godine ne smetaju. Tridesetrogodišnji napadač je u trećem kolu italijanske Serije A postigao svoj drugi ovosezonski pogodak u ligi.

Na rimskom Olimpicu je u toku susret između Rome i Sassuola, a Vučica nakon prvog poluvremena ubjedljivo vodi rezultatom 4:0.

U 12. minuti Bryan Cristante je nakon kornera glavom pogodio za 1:0, a sedam minuta kasnije u strijelce se upisao i Edin Džeko.

Neumoljivi tandem

Aleksandar Kolarov, jedan od Džekinih najboljih prijatelja, njegov brat iz Srbije sjajno ubacio sa lijeve strane, a u petercu se odlično snašao Džeko i pogodio za 2:0. Golman Sassuola Andrea Consigli je zamalo odbranio njegov udarac, no lopta je ipak nekako ušla u gol.

U 23. minuti mrežu gostiju pogodio je i Henrikh Mkhitaryan za 3:0, a desetak minuta kasnije Justin Kluivert je postigao još jedan pogodak za Vučicu.

Mehmedović upozorio Izetbegovića: Uvodi li SDA predsjednički sistem po uzoru na Erdogana? Postaju li jeftina kopija njegove AK partije?

Revolveraški obračun na magistralnom putu kod benzinske pumpe u Doboju, ima ranjenih i uhapšenih!