in

PSG je prošlost, a sinoć je to apsolutno i nedvosmisleno potvrđeno!

Ovo je dokaz da je Mourinho bio kriv za sve! Fudbaleri Manchester Uniteda posljednji su učesnici ovosezonskog izdanja engleskog FA Kupa, oni su u meču osmine finala kao gosti na Stamford Bridgeu svladali branioca titule Chelsea sa 2-0 (2-0).

Tako su se Solskjaerovi momci na pravi način oporavili od poraza od PSG-a u Ligi prvaka i nastavili sa uzlaznom formom i igrama.

Golove za Đavole su preciznim udarcima glavom postigli Herrera (31) i Pogba (45).

Dosta dobro je Chelsea otvorio utakmicu i zaprijetio preko Luiza, Pedra i Hazarda. Ipak, promjene rezultata nije bilo, baš kao i nakon pokušaja Unitedovog Andera Herrera u 15. minuti.

Nije bilo većih uzbuđenja do 31. minute kada Mata izbacuje Pogbu u prostor, Francuz centrira, a Herrera natrčava i pogađa za vodstvo Uniteda od 0:1.

Izostao je adekvatan odgovor Chelseaja, dok je United u 45. minuti duplirao vodstvo.

Ovaj put centaršut Rashforda sa lijevog boka, a Pogba utrčava i matira Kepu za 0:2.

U drugom poluvremenu se očekivala ofanziva Chelseaja, ali je United iznenađujuće sigurno čuvao prednost i priveo susret kraju bez većih problema.

Tako su se Solskjaerovi izabranici na pravi način oporavili od poraza od PSG-a u LP i nastavili sa odličnim igrama.

United se tako pridružio gradskog rivalu Manchester Cityju, Wolverhampton Wanderersima, Crystal Palaceu, Swansea Cityju, Watfordu, Brighton and Hove Albionu i Millwallu među posljednjih osam klubova preostalih u takmičenju.

Opsadno stanje u glavnom gradu: Muškarac se raznio bombom ispred džamije, poginula i dva policajca

Suzana Radanović napala majku mladog Banjalučanina: Tvoj sin je saučesnik u ubistvu moga Davida!