Bosanski maestro: Svi pričaju o Ronaldu, ali Pjanić je večeras pokazao klasu kakva se rijetko viđa…

Sport Vijesti

Fudbaleri Juventusa trenutno igraju u gostima protiv Valencije meč prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Već vode sa 2-0, a strijelac oba gola sa bijele tačke bio je naš reprezentativac Miralem Pjanić.

Maestro je pokazao klasu. Oba puta je šutirao u desnu stranu, ali golman nije imao šanse.

Utakmica u Valenciji u prvom dijelu ponudila nam je nevjerovatna dešavanja, a sigurno da je u centru pažnje direktan crveni karton za Cristiana Ronalda koji je dobio u 29. minuti.

Ipak, u samom finišu prvog dijela Juve je uspio da povede sa 1:0 kada je sudija pokazao na bijelu tačku. Odgovornost je preuzeo Miralem Pjanić koji je doveo Staru damu u vodstvo.

Slična situacija se dogodila i u drugom poluvremenu, sviran je penal, odgovornost je ponovo preuzeo bosanski maestro i Juve sada sa igračem manje ia veliku prednost.