Cristiano Ronaldo se bacio u sevdah: Miralem Pjanić objavio nevjerovatan snimak Portugalca, internet gori!

Posljednje Sport Zabava

Večeras je nogometni div Juventus krenuo u novu odbranu naslova i tako po osmi put zaredom ide po titulu prvaka Italije.

Juve je gostovao kod Chieva, a za Staru Damu je debitovao “dojučerašnji” igrač Real Madrida – Cristiano Ronaldo.

Stara Dama je pobijedila sa 3-2 golom u posljednjoj minuti meča, Ronaldo je igrao u špicu, ali se nije upisao u strijelce. Gol za pobjedu postigao je Bernardeschi. Pjanić je odigrao svih 90 minuta.

Ipak, ono što je posebno zanimljivo dogodilo se noć uoči dvoboja na zajedničkoj večeri Juventusa kada su predstavljena nova pojačanja, koja su, kako je to tradicija u mnogim klubovima, morala pred svima pjevati.

To je morao napraviti i Cristiano Ronaldo, a video je vrlo brzo postao viralan. Video je objavio Miralem Pjanić, novi saigrač Cristiana Ronalda u dresu Stare Dame.

Koliko je dobar bio portugalski reprezentativac uvjerite se sami.