in ,

Edin Višća postigao majstorsku goličinu u stilu Zinedina Zidanea u posljednjim sekundama meča: Spasio je svoj tim poraza!

Fudbaleri Basaksehira uspjeli su remizirati na domaćem terenu protiv Rizespora rezultatom 1:1 i to zahvaljujući našem Edinu Višći.

Veznjak reprezentacije BiH je preuzeo odgovornost u odsutnim presudnim momentima meča.

Nakon poraza od Galatasarayja u prethodnom kolu, bodovi su bili prijeko potrebni za prvoplasiranu ekipu Turskog prvenstva.

Goste je u vodstvo doveo Muriqiji u 62. minuti susreta. Do kraja meča domaći su svim silama krenuli u napad, a to im se isplatilo tek u 96. minuti kada je Edin Višća vrlo hrabro realizovao penal “panenkom” i tako donio vrijedan bod domaćinima.

Višća je odigrao cijeli meč dok je Rijad Bajić ušao u igru u 83. minuti susreta.

Iako je pet kola do kraja prvenstva Basaksehir ima sve u svojim rukama, a titulu bi mogao odlučiti meč protiv Galatasaray koji se igra 19. maja.

SVI SU NA NOGAMA Regija zaprepaštena: Pomahnitali muškarac ubio policajca, a onda teško povrijedio još četiri osobe!

Arduana nakon razvoda sa Al’Dinom izgleda bolje nego ikad: Pogledajte ko je njen novi muž!