Hrvatska na ivici velikog preokreta, ludi početak protiv Škotske, odmah su i Englezi zabili, tek sad bi moglo biti opasno!

Hrvatska fudbalska reprezentacija se na EURU našla na ivici velikog preokreta nakon upitnog početka. Sada su vrlo blizu prolaska dalje.

Juranović, Perišić, pa Vlašić. Pao je gol koji je iznenadio Škote i Hrvati sada vode sa 1-0,a u međuvremenu je i Engleska povela protiv Češke.

Ivan Perišić je asistirao Nikoli Vlašiću za 1-0 u 17. minuti utakmice.

Za Engleze je pogodio Raheem Sterling.

I Luka Modrić je opasno zaprijetio u 23. minuti. Hrvatska izgleda baš spremna za prolaz. I Mentalno i fizički. Škoti su odmah uzvratili u 24. minuti, ali rezultat je ostao isti.

Callum McGregor je u 42. minuti ipak izjednačio za Škotsku. Sada Hrvatska suštinski treba pobjedu i s jednim golom razlike da bi završila među najboljim trećeplasiranim ekipama i tako ušla u osminu finala prvenstva.

Tek do kraja oba meča nas čekaju prava uzbuđenja.

Hrvatska: Livaković, Perišić, Lovren, Kovačić, Modrić, Brozović, Vlašić, Petković, Vida, Juranović, Gvardiol.

Škotska: Marshall, O'Donnell, Robertson, McTominay, Hanley, Tierney, McGinn, McGregor, Dykes, Adams, Armstrong.