Naš dijamant Edin Džeko na Alpama puni baterije sa suprugom Amrom: Spreman za Francusku i Kazahstan

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko odlučio je da slobodne dane provede sa suprugom Amrom na švicarskim Alpama.

Džeko je u petak navečer igrao od prve minute za Inter u gostima kod Verone. Njegov klub je pobijedo 3:1, a Dijamant je upisao 87 minuta na terenu.

Ono što za njega sada slijedi su reprezentativne obaveze. Džeko će predvoditi napad Zmajeva u utakmicama kvalifikacija za SP protiv Francuske i Kazahstana.

Prije nego što se pridruži saigračima, Džeko je iskoristio priliku da uživa u miru i tišini uz suprugu na atraktivnoj lokaciji.

Prema onome što možemo vidjeti iz njihovih storyja na Instagramu, na Alpama je trenutno svega šest stepeni.

Džeko je uz jednu fotografiju stavio natpis ‘svjež vazduh’.