Pa šta radi Dijamant u Interu, kakva je ovo mašina odjednom?!? Grande Edin Džeko postigao gol za 2-1!

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko nastavio je pružati sjajne partije u Seriji A postigavši večeras novi pogodak.

U petom kolu italijanskog prvenstva Džekin Inter gostuje Fiorentini, a naš napadač se u listu strijelaca upisao u 55. minuti.

Calhanoglu je uputio odličan centaršut iz kornera, a Džeko je bio najvisočiji i rutinski matirao golmana za 1:2.

Prethodno je Sottil u 23. minuti doveo domaće u vodstvo, dok je Darmian izjednačio tri minute prije Džekinog gola.

Džeki je ovo već četvrti pogodak u Seriji A u pet odigranih susreta, a ako znamo da je pogodio i nedavno za reprezentaciju BiH protiv Francuske jasno je da je Edin u odličnoj formi.