Pogledajte kako je Velež trijmufovao na Grbavici protiv grčkog AEK-a, Pršeš zabio nevjerovatan, spektakularan gol, kakva igra Rođenih!

Fudbaleri Veleža večeras su pobjedili grčkog AEK-a na stadionu Grbavica u okviru drugog pretkola Konferencijske lige.

AEK je poveo sa 1:0 u 12. minuti. Ansarifard je izbio sam ispred golmana Bogdanovića nakon jedne odlične akcije i bez problema ga je savladao za vodstvo grčke ekipe.

Velež je odmah izjednačio u 14. minuti, a strijelac je bio Pršeš! Bio je to spektakularan pogodak Veležovog veznjaka koji je uputio odličan udarac iz velike udaljenosti te prevario golmana za erupciju oduševljenja na stadionu Grbavica. Kakav je to početak utakmice bio.

Velež je poveo na početku drugog poluvremena u 51. minuti, a strijelac je bio Dženan Zajmović – prenosi Klix. Ćosić je napravio solo prodor i onda iskoristio smušenost odbrane AEK-a te uposlio Zajmovića, koji se odlično snalazi i matira golmana za preokret Rođenih. Atmosfera na stadionu bila je fenomenalna. Kakva utakmica Veleža!