Ronaldo je večeras odlučio da zlostavlja Atletico i pokaže zašto je jedan od najboljih svih vremena

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon nevjerovatne pobjede od 3:0 nad Atletiko Madridom.

U drugoj utakmici večeri Manchester City je demolirao Schalke sa 7:0.

Fudbaleri Manchester Cityja savladali su njemačkog predstavnika Schalke 04 sa visokih 5:0 i plasirali se u četvrtfinale Lige prvaka.

Trener Pep Guardiola je prije ovog meča pozivao na oprez, govoreći da ne želi da mu se desi “slučaj” PSG-a ili Real Madrid od prošle sedmice.

Mreže na Etihadu su mirovale do 35. minute. Prvo je Sergio Aguero panenkom savladao Fahrmana iz penala. Samo tri minute kasnije je udvostručio prednost, a do odlaska na odmor u listu strijelaca se upisao i Leroy Sane.

City je u istom tempu nastavio i u drugom poluvremenu. Igrala se 56. minuta kada je Sane upisao prvi asistenciju, a Sterling prvi gol. Njemački reprezentativac je ponovo namjestio gol, ovog puta u 71. minuti i to Silvi.

Do posljednjeg sudijskoj zvižduka City je postigao još jedan gol, a strijelac je bio Gabriel Jesus u 84. minuti. City se tako sa ukupnih 10:2 plasirao u narednu fazu najelitnijeg klupskog takmičenja.