in ,

Španija prejaka za rukometne Zmajeve

Rukometna reprezentacija BiH

Bh. rukometna reprezentacija poražena je danas od Španije u Skenderiji, a ovaj poraz neće Zmajevima biti prepreka na putu ka Evropskom prvenstvu. U posljednjem kolu, Zmajevi igraju protiv Austrije u gostima i ako pobijede, sigurno idu na završnicu.

Sama današnja utakmica nije bila na visokom nivou. Gosti su očito mnogo kvalitetnija reprezentacija dok je bh. tim bio svjestan da mu je pametnije čuvati snagu za ključnu utakmicu u subotu u Austriji u 20.30h.

Rezultat utakmice bio je 19:25 . Prvo ime meča bio je naš golman Burić, ali je i on nakon prvog poluvremena ostao na klupi zbog lakše povrede. Možda ga je doduše selektor i čuvao…

Ništa, Zmajevima sretno u Austriji, idemo dalje!