Ma bravo momci: Zmajevi u nevjerovatno hrabrom meču protiv superjake Francuske u gostima odigrali neriješeno 1-1!

Odličan meč odigrali su Zmajevi protiv Francuske u Strazburu.

Poveli smo sa 0 – 1 golom Edina Džeke na asistenciju Ermedina Demirovića u 36. minuti, ali su Francuzi izjednačili uz sudačku intervenciju u 40. minuti meča.

VAR je presudio da je lopta prešla gol liniju te da je Antoine Griezmann postigao gol.

Meč je bio poprilično izjednačen, a fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine igrala je zaista hrabro.

Sead Kolašinac je igrao sjajno sve do 52. minute kada ga povrijeđuje Jules Kounde koji uz to dobija i crveni karton.

Do kraja meča i mi i Francuzi bilježimo par poluprilika.

Edin Džeko i Miralem Pjanić su uz sve naše igrače pokazali kakvu klasu zaista posjeduju te da im malo fali do vrhunskih uspjeha.