Ovo je baš sramotan potez: Francuska u meču protiv Zmajeva dobila crveni karton nakon brutalnog starta nad Kolašincem

Fudbalska reprezentacija BiH odigrala je sjajan i nejverovatno hrabar meč protiv aktuelnih prvaka svijeta, izabranika Francuske.

Nakon što je Edin Džeko zabio sjajan gol za prednost BiH protiv Francuske, Antoine Griezmann je izjednačio u sudačku intervenciju.

Sudije su ustvrdile da je lopta prešla liniju.

U 51. minuti Francuska je ostala s igračem manje nakon što je poslije grubog starta na Seadau Kolašanicu isključen Jules Kounde.

Defanzivac Seville neoprezno je startovao na nogometaša Arsenala, te mu je švicarski arbitar Sandro Schärer nakon pregleda VAR-a opravdano pokazao put u svlačionicu.

Nažalost, Kolašinac nije mogao nastaviti meč, nakon čega ga je zamijenio Eldar Ćivić.

Trenutni rezultat je 1:1. Edin Džeko je doveo Zmajeve u vodstvo rezultatom 1:0 u 35. minuti, a u 39. su Francuzi poravnali iz diskutabilne situacije kada se Griezmann najbolje snašao nakon kornera.