SLAVLJE ZMAJEVA JE TRAJALO SAMO TRI MINUTE Ibrahim Šehić ostao zatečen, kao i cijela naša odbrana: Timo Pukki ekspresno poravnao rezultat!

Fudbalska reprezetacija BiH na Olimpijskom stadionu u Helsinkiju igra prvi meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv selekcije Finske, a trenutni rezultat je 1-1.

Prvo poluvrijeme je bilo poprilično letargično, a o tome možete čitiati u tekstu koji se nalazi ispod.

VEZANI TEKST: Selektor Ivaylo Petev napravio veliko iznenađenje u prvoj postavi: Zmajevima se konačno nakon dugo vremena pridružio Miroslav Stevanović, bio je najbolji do poluvremena!

Miralem Pjanić je pogodio za 1:0 u 55. minuti i to nakon što je promašio penal, ali iz drugog pokušaja zabio je gol i to nakon što mu se lopta odbila direktno na nogu. Nakon toga, naš veznjak je mirno poslao loptu u praznu mrežu.

O tome više čitajte na linku: Miralem Pjanić bacio rukavicu u lice Barceloni: Bosna i Hercegovina vodi u Finskoj!

Finska je do poravnanja došla preko u 58. minuti Time Pukkija koji je pogodio nakon loše reakcija naše odbrane.

Samo tri minute trajalo je slavlje naših Zmajeva, ali svi se nadamo da ćemo do kraja meča ostvariti pobjedu.