Džeko i ekipa proigrali, Zmajevi veoma blizu velikog uspjeha: Protiv Ukrajine naši fudbaleri su u gostima odigrali 1-1!

Reprezentacije Ukrajine i Bosne i Hercegovine večeras su od 20:45 sati na Areni Lavov odigrale utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a meč je zvršio rezultatom je 1-1.

Prvi gol u Lavovu je pao u 15. minuti, Ukrajina je povela s 1:0. Stepanenko je sjajno proigrao Cigankova na desnoj strani, a krilni ofanzivac Ukrajine je potom sjajno ubacio na peterac.

Na pravom mjestu bio je Jarmolenko te je gotovo neometan zatresao mrežu za 1:0.

Ukrajina na poluvremenu ima vodstvo 1:0, ali naša reprezentacija je propustila četiri odlične prilike što daje nadu za drugo poluvrijeme.

Fantastična akcija i sasvim zasluženo izjednačenje u 77. minuti. Prcić je uposlio na desnoj strani Stevanovića, koji odmah pronalazi Ahmedhodžića, a stoper u stilu rasnih strijelaca pogađa za 1:1 i konačan rezultat.ž