Pa da čovjek ne povjeruje šta se dešava Zmajevima: Ovakvu utakmicu ni sanjati nismo mogli, na kraju smo odigrali mršavih 2-2 protiv slabašnog Kazahstana

Fudbalska reprezentacija BiH od 86. minute u Zenici protiv Kazahstana nakon asistencije Miralema Pjanća golom Luke Menala vodila je sa 2-1. Ali u 95. minuti Zainutdindov pogađa za 2-2.

Nismo se našli u igri za Svjetsko prvenstvo. Borimo se za teški baraž, ali o sveme ćemo uskoro pisati mnogo opširnije. Teško ćemo tamo stići, jako teško.

Inače, vrlo uzbudljiva utakmica igrala se na Bilinom Polju. Ali, “džaba” nam sve to.

U prvom poluvremenu smo se propisno isfulali i stigla je kazna kako to inače i biva u fudbalu.

Nije ni čudo kada smo u nekim taktičkim postavkama zaista loši, a i to je blaga riječ.

Primili smo gol nakon kornera, ali smo se sa penala nekako spasili i čeka se još jedan gol za pobjedu.

Uslijedio je preokret nakon šoka u Zenici, ali Edin Džeko je izborio penal i pogodio je sa jedanaest metarana nakon toga Miralem Pjanić!

U 86. minuti veliki preokret i nakon kornera Miralema Pjanića nastupa 2-1 i vodimo golom Luke Menala!

Navijači su odmah nakon gola za 2-1 atmosferu na stadionu podigli na veći nivo. Tu je četiri do pet hiljada naših pristalica.

Talentovani Menalo je tako opravdao potencijal koji već godinama ima.

VEZANI TEKST: Tokom ključnog meča Zmajeva u kvalifikacijama mnogima je ovaj detalj zapao za oko

VEZANI  TEKST: Evo kako su se Zmajevi samo ispromašivali…

Ali onda šok, gol i slobodnog udarca i jako gorak ukus nakon svega.