TOŠK iz Tešnja vratio neizvjesnost u borbi za Premijer ligu BiH

Fudbaleri TOŠK-a i Igmana podijelili su danas bodove u Tešnju u 27. kolu Prve lige FBiH odigravši neriješeno 1:1.

Domaća ekipa je povela u 13. minuti golom Rastoke i rezultatom 1:0 okončano je prvo poluvrijeme. Konačnih 1:1 postavio je Kašić u 66. minuti golom iz penala.

S druge strane, GOŠK je u Gabeli rezultatom 4:0 razbio Zvijezdu iz Gradačca. GOŠK je već u prvom poluvremenu imao vodstvo 3:0 golovima dvostrukog strijelca Boškovića te Haračića. U nastavku utakmice samo su potvrdili pobjedu.

Igman je tri kola prije kraja prvenstva na prvom mjestu Prve lige FBiH i sada ima samo dva boda više od drugoplasiranog GOŠK-a.

U narednom kolu Igman u Konjicu dočekuje Gradinu, dok će GOŠK na gostavnje Bratstvu u Gračanici – prenio je Klix.