Stanivuković se pravda: “Ne branim Dodika, nego…”
Gradonačelnik Banja Luke Draško Stanivuković oglasio se na društvenim mrežama komentarišući političku situaciju u BiH. On je komentarisao najavljeni miting podrške predsjedniku RS Miloradu Dodiku. Reakciju prenosimo u nastavku prenosimo u cjelosti. “Ne branim Dodika, nego princip! Savršeno razlikujem predsjednika Republike Srpske od predsjednika SNSD-a, iako on, kao i mnogi drugi, pokušava to izjednačiti. Ono […]
Stanivuković se pravda: “Ne branim Dodika, nego…” Read More »

































































































