Djeca plaču zbog propasti Zmajeva: Ni najstariji navijači ne pamte ovakvu bruku reprezentacije!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je protiv Luksemburga odiigra meč 9. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Zmajevi su odmah u startu obrukani u Luksemburgu. Navijači ne kriju svoje nezadovoljstvo. Ni najstariji stanovnici ne pamte ovakvu bruku reprezentacije! 4-1 smo izgubili od Luksembruga…

U nastavku dio toka meča.

Već gubimo sa 2-0. Poluvrijeme je bilo. Zaista nije zapamćeno da nas jedna tako mala država ovako nadigrava u fudbalu.

Imali smo samo jednu šansu za 45 minuta. Bez kreacije i ideje… Blijedo izgledamo.

Počinje drugo poluvrijeme, gotovo odmah 3-0.

Luksemburg vodi 3:0 od 55. minute, a strijelac je Martins.

Nakon ubačaja s lijeve strane, napadač domaćih je pogodio s peterca.

Najbolja šansa za naš tim! Hamulić je šutirao glavom, ali lopta je prohujala pored stative. 78’ minut.

83’ – Kakva šansa za Demirovića! Bio je sam ispred golmana, ali slabo je šutirao i lopta je otišla pored gola.

Gojković je nakon kornera skočio i glavom pogodio za 3:1.

“Ovako nešto nije zapamćeno u historiji”, rekao je u jednom trenutnku Velid Spaho komentator BHT-a.

U jednom trenutku režiser je prikazao i dječaka koji navija za BiH kako plače.

“Ove suze neka budu poruka svima”, rekao je Spaho.

U međuvremenu, novu blamažu našeg nacionalnog nogometnog tima iz VIP lože posmatrali su čelnici Fudbalskog saveza BiH, najveći krivci za sve loše stvari koje se događaju posljednjih godina.

Delegaciju predvodi predsjednik NS BiH Vico Zeljković, a od njega se, naravno, ni u Luksemburgu ne odvaja njegov savjetnik Marko Miličić. Uz njih su tu i generalni sekretar Adnan Džemidžić te članovi Izvršnog odbora NS BiH Irfan Durić i Ivan Beus – javlja Klix.

Ostaje da vidimo kako će oni reagovati nakon utakmice i potop Zmajeva, koji Luksemburgu polako ali sigurno postaju redovna mušterija.

Zasigurno će se prvi na Facebooku oglasiti predsjednik Zeljković.

Ni najstariji navijači ne pamte ovakvu bruku reprezentacije!