Edin Džeko i Miralem Pjanić zajedno odgledali meč na Svjetskom prvenstvu, nije teško pogoditi za koga su navijali u okršaju Hrvatske i Kanade

Dvije najveće zvijezde fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko i Miralem Pjanić zajedno su odgledale utakmicu Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Kanade.

Završen je sjajan meč drugog kola Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Kanade, a Vatreni su nakon preokreta pobijedili rezultatom 4:1.

Okršaj je privukao veliku pažnju gledalaca u regionu, a među gledaocima su i proslavljeni bh. reprezentativci Edin Džeko i Miralem Pjanić.

Džeko je trenutno na odmoru i s porodicom je stigao u Ujedinjene Arapske Emirate gdje trenutno igra Pjanić.

Dvojac, koji nas je toliko puta obradovao, odlučio je posjetiti Dohu i uživo gledati susret Hrvatske i Kanade.

Džeko i Pjanić imaju veliki broj prijatelja u reprezentaciji Hrvatske i nije teško pogoditi za koga danas navijaju.

Fotografiju je na svom Instagram profilu objavio Džeko koji čeka kraj Svjetskog prvenstva i nastavak obaveza u svom Interu.

Inače, Hrvatska je na početku meča već u sedamdesetoj sekundi primila gol od Kanade, a pogodio je Alphonso Davies.

Nakon toga je uslijedio preokret. Naime, Andrej Kramarić je pogodio u 36. minuti za izjednačenje, a Marko Livaja u 44. minuti dovodi Hrvate u vodstvo.

U drugom poluvremenu dominacija bh. susjeda. Odigrali su zaista borbeno i zaslužili pobjedu. Kramarić je opet pogodio, a u 94. minuti je sve riješio Lovro Majer i pogodio za konačni rezultat.

Zaista sjajan meč smo gledali, jedan od najboljih na ovom prvenstvu.

Bili su Hrvati bolji i sasvim zasluženo su se vratili.