Miralem Pjanić dobio nasljednika u izvođenju slobodnih udaraca: Pogledajte majstoriju Zmaja Jusufa Gazibegovića

Šturm je u prijateljskom meču savladao Domžale sa 3:2, a naš Jusuf Gazibegović (22) zabio je fantastičan gol iz slobodnjaka za trijumf austrijskog tima.

Golova nije u bilo u prvom poluvremenu, da bi ekipa Domžala povela u 48. minuti golom Kovačevića.

Barišić je u 62. minuti udvostručio prednost, ali Sarkaria u 64. i 67. minuti postiže dva gola i donosi poravnanje Šturmu.

Trenutak odluke

Trenutak odluke dogodio se u 80. minuti kada je Gazibegović iz slobodnog udarca spektakularno pogodio za trijumf Šturma.

Jusuf je u ovoj utakmici šansu dobio u drugom poluvremenu.

Igra sjajno

Inače, Gazibegović je ove sezone jedan od najboljih igrača Šturma i odigrao je 24 meča u svim takmičenjima te jednom asistirao.

Desni bek Sturma i naše reprezentacije je postigao fantastičan pogodak iz slobodnog udarca.