Prava katastrofa na Bilinom polju: Fudbalska reprezentacija BiH uprkos igraču više gubi od Finske sa 0-2!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine razočaravajuće gubi 0-2 na Bilinom polju, uprkos činjenici da imamo igrača više.

Kakva greška naše odbrane. Čivič je gradio loptu i izgubio je, Šehić spavao, a Lod pogodio.

2:0 za Finsku. Sve smo dalje od baraža.

BiH u ova dva duela mora osvojiti četiri boda, a u utorak će Zmajevima protivnik biti Ukrajina.

Zmajevi danas igraju bez Edina Džeke, ali s tribina imaju punu podršku, a susret prati 10.000 navijača.

Zmajevi od 37. minute utakmice protiv Finske imaju igrača više nakon što je direktan crveni karton dobio Jukka Raitala.

Desni bek finske reprezentacije brutalno je startovao na zglob nogometaša Arsenala koji je bio u sjajnom prodoru, a engleski sudija Michael Oliver mu je bez mnogo razmišljanja pokazao put u svlačionicu.

Kolašinac nažalost nije mogao nastaviti meč, a zamijenio ga je Ermedin Demirović.

Inače, Finska je povela u 29. minuti golom Forssa, a Zmajevi u ovome meču ne smiju izgubiti ukoliko žele zadržati šanse da se domognu plasmana u baraž.