Pravi lider: Pogledajte motivacioni govor Edina Džeke iz svlačionice, oduševio navijače Fenera

Kapiten fudbalske reprezentacije BiH, iako je tek stigao u ekipu Fenera, nametnuo se u pravog lidera ove ekipe. Dijamant je prije susreta drugog pretkola Konferencijske lige protiv Zimbrua održao motivacioni govor saigračima, a oni su ga pozorno slušali.

Dijamant je epizodu u Feneru počeo na sjajan način.

Na prvoj zvaničnoj utakmici postigao je gol i upisao dvije asistencije, ali ono što još više oduševljava njegove navijače, jeste odnos prema saigračima.

Fener je rezultatom 5:0 savladao svog protivnika u prvom meču drugog pretkola Konferencijske lige.

Dijamant je mrežu Zimbrua zatresao u 61. minuti, dok je dvije asistencije zabilježio u 14. i 63. minuti.

Dijamant je na terenu svoje saigrače predvodio kao lider.

Nakon ovog meča, turski klub je objavio snimak njegovog motivacionog govora uoči susreta protiv moldavske ekipe.