Vijest koja je upravo pristigla: Lana Pudar osvojila zlato!

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar završila je nastup u finalu Mediteranskih igara na 200 metara.

Lana je pružila još jednu fenomenalnu trku i zauzela prvo mjesto, te je osvojila zlatnu medalju za Bosnu i Hercegovinu!

Podsjećamo, danas je ranije Lana Pudar izborila je finale Mediteranskih igara u utrci na 200 metara delfin

Mlada mostarka je finale izborila sa vremenom 2.12.83, a to je ujedno i najbolje vrijeme jutarnjih kvalifikacija

Ovaj rezultat je donekle i očekivan budući da je uoči utrke imala daleko najbolje vrijeme od svih takmičarki.

Pudar će na Mediteranskim igrama nastupiti još u disciplinama 50 i 100 metara delfin.

Nakon nastupa na Svjetskom prvenstvu za Lanu su mediteranske igre nastavak teškog rasporeda ove sezone, a ne sumnjamo da će naša najbolja plivačica sezonu okruniti medaljama s velikih takmičenja.

Ovakva plivačica se jednom rađa: Pogledajte kako je Lana Pudar donijela zlato Bosni i Hercegovini!