Ode ovo daleko: Pogledajte kako je raspucani Edin Džeko kulturno postigao već peti gol za Inter u Seriji A!

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko postigao je danas svoj peti gol u sezoni Serije A otkako je ovog ljeta prešao iz Rome u Inter.

Džeko je bio strijelac na utakmici između Intera i Atalante koja se igra na stadionu Giuseppe Meazzi u okviru 6. kola Serije A.

Naš napadač se u strijelce upisao u 71. minuti nakon jednog napada Intera kada mu se lopta odbila nakon odbrane gostujućeg golmana. Takve poklone iskusni napadač ne propušta.

Inače, bio je ovo pogodak za 2:2. Prethodno je Martinez u 5. minuti doveo domaće u vodstvo, a preokret Atalanti prije odlaska na odmor donijeli su Malinovsky i Toloi.

Našem napadaču ovo je bio peti pogodak u Seriji A te se nalazi na drugom mjestu najboljih strijelaca italijanskog prvenstva iza Cire Immobilea koji je postigao šest golova.

Na kraju je završilo 2-2. Džeko je imao izglednu šansu u 96. minuti, ali tada nije imao sreće.

Ipak, činjenica je da je Dijamant donio bod Interu.