Francuzi objavili video iz svlačionice na Grbavici, na poluvremenu izgledali zabrinuto, Griezmann u prvom planu

Nogometna reprezentacija Francuske u trećem kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo igrala je protiv Bosne i Hercegovine na stadionu Grbavica. Francuzi su slavili s minimalnih 1:0 pogotkom Griezmanna u utakmici u kojoj je naša selekcija bila ravnopravan protivnik na terenu.

Francuzi jesu imali terensku inicijativu, ali je u prvom poluvremenu “trikolore” spašavao sjajni golman Hugo Lloris.

Nogometni savez Francuske je na svom oficijelnom YouTube kanalu objavio detalje dolaska i boravka u svlačionici prije, na poluvremenu i nakon utakmice.

Kako se spremaju za utakmicu, što slušaju u svlačionici, kakva je bila reakcija Didiera Deschampsa na poluvremenu, kako su se ponašali nakon što je Daniele Orsato označio kraj utakmice, pogledajte u ovom videoprilogu.

Najbitnije vijesti iz BiH, regije, dijaspore i svijeta pratite OVDJE.