Kakav hrabar nastup Zmajeva u Francuskoj, Edin Džeko zabio gol, vodimo u Strazburu!

Fudbalska reprezentacija BiH večeras u Starzburu igra neočekivano dobro, itekako hrabar nastup Zmajeva nije ostao neprimjećen. Edin Džeko je pogodio za 0-1!

Brojne poruke iz dijaspore koje smo dobili to i potvrđuju.

Iako su kladionice apsolutnim favoritima proglasili Trikolore, Zmajevi sa Francuzima na poluvremenu igraju neriješeno 0-0.

Sead Kolašinac sjajno igra u odbrani kao i Siniša Saničanin. Miralem Pjanić zasad vrlo lijepo diriguje veznim redom, a pomaže i u defanzivnim zadacima.

Ni Edin Džeko nije zaostajao u odbrambenim zadacima, samo mu je falila prava lopta prema naprijed.

U 27. minutu Kylian Mbappe pogodio je stativu gotovo iz mrtvog ugla, ali rezultat je ostao isti.

Nakon pola sata igre moglo se zaključiti da Zmajevi zaista dobro stoje protiv favoriziranih aktuelnih prvaka svijeta.