Ludnica u polufinalu Lige prvaka u Madridu, cijeli svijet je zanijemio gledajući čudo na Bernabeu: Real je preokrenuo u filmskoj završnici!

Na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu večeras se odigrala uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka između Reala i Manchester Cityja.

Dobio je Real Madrid večeras sa 3-1 ukupnim rezultatom 6-3.

Nakon prodižetaka Madriđani su pokazali dominaciju i odnijeli pobjedu.

Donosimo vam detalje zadnjih 20. minuta regularnog toka meča.

U retrospektivi portala Klix.ba pogledajte kako je sve izgledalo.

90+4’ – Velika šansa za Manchester City! Fernandinho je brzo dodao do Fodena, on šutira malo preko gola Courtoisa. Kakva je ovo šansa bila!

90+3’ – Velika šansa za Real Madrid! Vinicius je mogao postići gol, ali je Ederson odbranio i spasio svoj tim trećeg gola s kojim bi ispali iz Lige prvaka! Kakav meč u Madridu.

Real – Manchester City 2:1 (Rodrygo 90+1’)

90+2’ – Goooooooooooooooooooool! Kakav preokret u Madridu! Rodrygo je opet bio na pravom mjestu, a sada je glavom pogodio za 2:1 i donio rezultat koji nas vodi u produžetke! Ovo je nevjerovatno!

90’ – Igrat će se još šest minuta sudijske nadoknade.

Real Madrid – Manchester City 1:1 (Rodrygo 90’)

90’ – Goooooooooooool! Real je poravnao na 1:1, Benzema je asistirao, a Rodrygo postigao gol!

88’ – I još bolja šansa za Manchester City! Grealish je opet šutirao, a Courtois sjajno brani.

87’ – Velika šansa za Manchester City! Grealish je probio po lijevoj strani, šutirao je, ali Mendy s linije izbacuje loptu.

86’ – Dobra šansa za City! Cancelo je šutirao s distance, ali Courtois brani njegov pokušaj.

84’ – Žuti karton za Militaoa, a u međuvremenu je Mahrez izašao, a Fernandinho ušao.

82’ – Benzema je opet bio u šansi, Ederson mu je odbranio, no svakako je svirana nedozvoljena pozicija. Fernandinho se sprema za ulazak u igru.

80’ – Nakon gola Mahreza, City je u potpunosti nametnuo svoju igru s posjedom lopte.