Nestvarna noć u Zagrebu: Nezapamćena senzacija na pomolu, Dinamo ruši Engleze i Mourinha!

Dinamo iz Zagreba predvođen Zoranom Mamićem protiv Tottenhama kojeg predvodi Jose Mourinho igra uzvratnu utakmicu osmine finala Europa lige na Maksimiru i trenutno vode 2 – 0.

Dva gola je zabio nevjerovatni Mislav Oršić.

Prvobitno u 63. minuti, nakon dodavanja Majera, Mislav Oršić je ušao s krila na svoju desnu nogu i već karakteristično za sebe zabio u dalji golmanov ugao. Lloris nije imao šanse.

Englezi u Zagrebu brane prednost 2:0 stečenu prošlog četvrtka u Londonu golovima Harryja Kanea.

Zaista fenomenalan gol za vodstvo Modrih nad favorizovanim Englezima zabio je Mislav Oršić.

Nakon toga je pogodio i u 82. minuti, Ademi je prošao po lijevoj strani obrane Tottenhama i dodao do Atiemwena, a on je sjajno odigrao pred gol Tottenhama gdje je bio Oršić i zabio za 2:0.

Sjajni krlini fudbaler je sa ivice kaznenog prostora pogodio same rašlje protivničkog gola.

Hugo Lloris se izvio koliko je mogao, ali lopta je završila u mreži.