Ronald Koeman se oglušio na apel koji mu je poslao Miralem Pjanić: Situacija za zmaja sve nepovoljnija…

Barcelona je teže od očekivanog uspjela da pobijedi Valladolid s minimalnih 1:0.

Katalonski klub je do pobjede došao tek u 90. minuti kada je Ousmane Dembele uspio da zatrese protivničku mrežu i donese važna tri boda svojoj ekipi.

Barcelona sada ima samo bod manje od lidera Atletica, a dva više od Real Madrida s kojim naredne subote igra El Clasico.

Bh. reprezentativac Miralm Pjanić nije nastupio ni u sinoćnjoj utakmici, te je cijeli meč pregledao s klupe za rezervne igrače. Ronald Koeman očito ne računa na bh. veznjaka, a ispred njega prednost imaju Riqui Puig i Ilaix Moriba koji su dobili šansu za igru sinoć.

Pjanić je posljednji put od prve minute igrao 24. februara protiv Elchea, a u prethodna tri mjeseca ove godine bh. veznjak je starter bio svega tri puta.

Iako ima veliku želju da opravda očekivanja u Barceloni i ostane i naredne sezone iz ove perspektive je to teško očekivati, a pogotovo jer Koeman očito ne čuje njegove “apele” da mu pruži priliku nekoliko utakmica zaredom, prenosi sportsport.ba.

Najbitnije vijesti iz BiH, regije, dijaspore i svijeta pratite OVDJE.