Tresle su se tribine Bilinog polja, Zmajevi su bili na pomolu velikog preokreta: Nakon sjajnog slobodonog udarca Gojaka, vispreni Menalo postigao gol za 1-2, ali onda smo ponovo primili gol…

Nakon što je Miralem Pjanić izašao, a na teren je ušao Luka Menalo, Zamjevi su postigli gol, a asistirao je još jedan igrač s klupe Amer Gojak.

Finci su prvo propustili šansu sa penala, Ibrahim Šehić je sjajno odbranio Pukkiju.

Nakon toga je stigao hladan tuš, a Forss je pogodio za 0-1.

Pred kraj prvog poluvremena Finci su dobili i crveni karton, ali ipak su početkom drugog dijela meča povećali prednost na 0-2.

Ipak, nakon par rokada Ivayla Peteva, Zmajevi su proigrali i sada bukvalno ginu na terenu kako bi ostvarili makar remi na Bilinom polju. Menalo je pogodio u 6. minuti, ali O'Shaughnessy već u 73. povećava na 1-3.

Navijači su sada itekako razočarani, i nakon što su se tribine tresle poslije Menalovog gola, sada je sve gotovo utihnulo.