Komentator “pao u trans”: Pogledajte trenutak kada je Mitrović “zaledio” Portugalce

Reprezentacija Srbije se direktno plasirala na Svjetsko prvenstvo koje se naredne godine igra u Kataru.

Srbija je igrala u gostima protiv reprezentacije Portugala i odgovarala im je samo pobjeda da na kraju budu prvi u grupi.

Iako je Portugal poveo već u drugoj minuti golom Renata Sanchesa selekcija Srbije na kraju je došla do velikog preokreta.

Srbi su na 1:1 poravnali u 33. minuti kada je Dušan Tadić pogodio mrežu domaćih nakon očajne reakcije golmana Rui Patricija.

No, odlučujući trenutak meča desio se u 90. minuti. Jedan igrač Srbije centrirao je s desne strane, a sjajan gol glavom postigao je Aleksandar Mitrović za 2:1 i nevjerovatno slavlje igrača Srbije.

Također, i srbijanski komentator je sve to sjajno ispratio i jasno je da nije mogao da zadrži svoje emocije nakon veličanstvene pobjede Srbije i direktnog plasmana na Svjetsko prvenstvo.