in

City i Tottenham večeras su srušili sve rekorde

Fudbaleri Manchester Cityja i Tottenhama igraju istinski meč za pamćenje.

Prvo poluvrijeme još nije okončano, a rezultat je već 3:2.

Sterling je doveo domaće u vodstvo u 4. minuti, a već u 7. minuti Son je poravnao, da bi u 10. minuti Koreanac pogodio za 2:1 i činilo se tada, siguran prolaz Tottenhama u polufinale, piše Sport1.ba.

Ipak, City se nije predao, u 11. minuti nakon udarca Bernarda Silve Danny Rose pogađa vlastitu mrežu, da bi u 21. minuti Sterling drugim golom donio preokret i vodstvo svom timu.

Prvi put u historiji već nakon 11 minuta su postignuta četiri gola, a to je bio samo jedan rekord koji je oboren u večerašnjem meču. Drugi rekord je oboren u 21. minuti, kada je Sterling postigao svoj drugi gol.

Naime, doći do pet pogodaka za 21 minutu je najbrže u historiji što je ikad ikom pošlo za rukom. Prethodni rekord je držala Borussia Dortmund, koja je za 24 minute dala pet golova Legiji iz Varšave.

UMJETNOST PREŽIVLJAVANJA Hrana u BiH skuplja nego u zemljama Evropske unije!

Mektić ponizio Dodika: Milorade, nije niko glup