in

Nesvakidašnja situacija u Tešnju: Gosti iz Žepča će ovu utakmicu pamtiti dok su živi!

Proteklog vikenda tešanjska Gradina ugostila je tačnije “srušila” je Orlovik iz Žepča, a gosti su sa nulom završili treću četvrtinu…

U okviru 9.kola A2 lige FBiH ekipa Gradine Tešanj je ugostila ekipu “Orlovik” iz Žepča i zabilježila ubjedljivu pobjedu rezultatom 69:45.

Ipak, drugo kolo nastavka u A2 lige FBiH obilježio je jedan nesvakidašnji događaj.

Naime, ekipa Orlovika iz Žepča tokom gostavanja u Tešnju u trećoj četvrtini, nije postigla niti jedan koš.

Domaći navijači su, kada su primjetili da gosti već osam minuta nisu dali koš, počeli da navijaju za goste! Ali sve je bilo uzalud i Gradina je odnijela ubjedljivu pobjedu.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine su imali pet poena prednosti, ali Gradina preokreće i na odmor odlazi sa vodstvom 33:30.

U trećoj dionici ekipa iz Tešnja je odigrala najbolju četvrtinu ove sezone i nevjerovatnom odbranom nisu dopustili gostima da postignu niti jedan poen. Tako su domaćini četvrtinu dobili nevjerovatnim rezultatom 25:0.

Do kraja utakmice su svi dobili priliku za igru i utakmica je sigurno privedena kraju, za konačnih 69:45.

Najefikasniji kod tešanjske ekipe su bili Bešo sa 18 poena i Dragonjić sa 17 poena.

Velika greška u bolnici: Mirsad Kerić, klavijaturista Šabana Šaulića nije umro, ljekari mu se još bore za život!

TOŠK saznao protivnika u četvrtfinalu Kupa BiH!