Potpredsjednik Federacije BiH Refik Lendo oglasio se nakon što je operisan na KCUS-u: Operacija je prošla na najbolji mogući način, osjećam se dobro
Potpredsjednik Federacije Bosne i Hercegovine Refik Lendo koji je u utorak hitno operisan oglasio se na svom Facebook profilu obavijestivši javnost da se osjeća dobro. On se zahvalio ljekarima Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu koji su ga operisali uklonivši krvni ugrušak. Dodao je i da su ljekari zadovoljni njegovim oporavkom. Zahvalio se doktorima Eldinu Burazeroviću […]



































































































